Otwórz menu

EMTRACK Driver - aplikacja dla kierowcy

EMTRACK Driver to aplikacja dla kierowców, która maksymalnie ułatwia komunikację między kierowcą, a spedytorem oraz nawigowanie po wyznaczonych trasach. Przy wykorzystaniu tabletu zainstalowanego w pojeździe kierowca ma możliwość:

  • podglądu zaplanowanych tras oraz nawigacji trasą, którą wyznaczył spedytor,
  • komunikacji na czacie i szybkiego zgłaszania problemów,
  • przesyłania zdjęć bezpośrednio z tabletu,
  • włączania/wyłączania transferu danych e-TOLL.

Trasy i nawigacja

EMTRACK Driver to aplikacja działająca na tablecie, do której kierowca loguje się swoim indywidualnym numerem PIN. Trasy zaplanowane dla danego pojazdu w aplikacji EMTRACK są prezentowane według kolejności w jakiej mają być realizowane. Każdą z nich kierowca może rozwinąć i sprawdzić jej szczegóły. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić nawigację po wybranej trasie. Kierowca może wybrać jakiej aplikacji do nawigacji chce używać spośród obecnie wspieranych: Sygic Truck, Google Maps, HERE WeGo oraz Waze.


Komunikacja

Kolejną funkcją jaką daje nam aplikacja dla kierowcy jest komunikacja ze spedycją, która może odbywać się na kilku płaszczyznach. Począwszy od prostego w obsłudze komunikatora, który pozwala na przesyłanie wiadomości tekstowych, poprzez możliwość błyskawicznego zgłoszenia problemu na trasie, a skończywszy na wysyłce zdjęć, np. dokumentów. System pozwala na informowanie spedycji o problemach zgłaszanych przez kierowców m. in. poprzez wiadomości SMS. W przypadku nagłych problemów, kierowca nie musi się już martwić o to czy zastanie kogoś przy komputerze, lecz będzie miał pewność, że zostanie ono natychmiast dostarczone Spedycji.  Aby uniknąć dublowania pracy przez kilku spedytorów obsługa komunikatu od kierowcy przez jednego z nich jest potwierdzana u wszystkich oddzielnym powiadomieniem.


Przesyłanie zdjęć

Warta uwagi jest także możliwość przesyłania zdjęć (np. dokumentów, czy dokumentacji uszkodzeń pojazdu), które wraz z dołączonym opisem natychmiast pojawiają się w aplikacji EMTRACK. Funkcja ta jest niezwykle pomocna przy przesyłaniu np. dokumentów przewozowych, które od razu trafiają do spedytora.


e-TOLL

Dodatkowo w EMTRACK Driver kierowca może sprawdzić czy usługa e-TOLL jest aktywna i działa poprawnie oraz w dowolnym momencie może włączyć lub wyłączyć transfer danych do serwerów Ministerstwa Finansów.


Sprawdz jak to działa i umów się na prezentację