Otwórz menu

Blog

Jak optymalnie jeździć, czyli EMTRACK Ecodriving w pigułce

Wraz ze wzrostem troski o środowisko naturalne i rosnącym zapotrzebowaniem na bardziej ekologiczne rozwiązania transportowe, pojęcie "ecodriving" stało się coraz bardziej aktualne. Jest to strategia jazdy, która ma na celu zmniejszenie zużycia paliwa, emisji gazów cieplarnianych i wpływu pojazdów na środowisko naturalne. Jednym z kluczowych narzędzi umożliwiających monitorowanie i wdrażanie ecodrivingu w flotach samochodowych są systemy monitoringu GPS.

czytaj więcej >

Planowanie oraz monitorowanie realizacji tras podstawą w zarządzaniu flotą

Uporządkowane oraz zaplanowane wcześniej działania zawsze przynoszą najlepsze efekty – nie inaczej jest w przypadku zarządzania flotą. Odpowiednie przygotowanie trasy oraz monitorowanie jej realizacji ma niebagatelne znaczenie dla opłacalności przejazdu. Planowanie nie jest jednak proste, gdyż należy przy tym uwzględnić dużo czynników. Na szczęście istnieje aplikacja do wyznaczania tras, czyli EMTRACK.

czytaj więcej >

Rozliczenia czasu pracy kierowcy z EMTRACK Customer Office – to takie proste

Rozliczenie czasu pracy kierowcy nie musi być uciążliwe i trwać w nieskończoność, szczególnie po zmianach, jakie wprowadził Pakiet Mobilności. Rozwiązaniem jest automatyzacja całego procesu, którą możemy Ci zaoferować dzięki EMTRACK Customer Office. Jak to działa i jakie korzyści przynosi?

czytaj więcej >

Ważne zmiany dla kierowców od 1 lipca 2023 – o czym należy pamiętać?

Darmowe przejazdy autostradami, zakaz wyprzedzania się ciężarówek i jazdy lewym pasem – lipcowa nowelizacja Prawa o ruchu drogowym wprowadziła sporo zmian dla kierowców. W nowych przepisach nie brakuje jednak pewnych wyjątków, z którymi warto się zapoznać przed wyruszeniem w trasę. Wyjaśniamy, co zmieniło się na polskich drogach od 1 lipca 2023 r.

 

czytaj więcej >

EMTRACK Driver - aplikacja dla kierowcy

EMTRACK Driver to aplikacja dla kierowców, która maksymalnie ułatwia komunikację między kierowcą, a spedytorem oraz nawigowanie po wyznaczonych trasach. Przy wykorzystaniu tabletu zainstalowanego w pojeździe kierowca ma możliwość:

  • podglądu zaplanowanych tras oraz nawigacji trasą, którą wyznaczył spedytor,
  • komunikacji na czacie i szybkiego zgłaszania problemów,
  • przesyłania zdjęć bezpośrednio z tabletu,
  • włączania/wyłączania transferu danych e-TOLL.

czytaj więcej >

Korzyści i zalety monitoringu EMTRACK

Monitoring EMTRACK daje wiele korzyści, jakie warto poznać. Usługi z zakresu monitoringu są stosowane zarówno przez firmy, jak i przez klientów prywatnych. Poza standardowym monitoringiem aut ciężarowych lub maszyn budowlanych nie zapominajmy o innowacyjnych rozwiązaniach, które dotyczą skutecznego monitoringu pojazdów osobowych. Niezawodne systemy odznaczają się z pewnością niezawodnością i wysoką wydajnością. Jakie zalety ma monitoring EMTRACK? Dlaczego warto na nas postawić? Kiedy wybrać oferowane przez nas rozwiązanie?

czytaj więcej >

Podstawowe funkcje monitoringu maszyn budowlanych

Monitoring maszyn budowlanych jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej profesjonalnej firmy, która korzysta ze specjalistycznych maszyn. Działanie monitoringu jest oparte na łatwym zasadach i cechuje się wieloma funkcjami, które warto poznać. Każdy odbiorca może znaleźć taki monitoring GPS, który dopasuje do swoich oczekiwań. 

czytaj więcej >

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o monitoringu GPS

Systemy monitoringu GPS są niezwykle cenione na rynku. Podstawową funkcjonalnością w tym wypadku jest śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym. Określenie pozycji samochodu pozwala obserwować to, z jaką prędkością się porusza, jaki jest status pracy kierowcy, czy nawet poziom paliwa w zbiorniku. Pamiętajmy o tym, że ten system jest popularny w wielu firmach.

czytaj więcej >

 1 2 >