Otwórz menu

Blog

Korzyści i zalety monitoringu EMTRACK

Monitoring EMTRACK daje wiele korzyści, jakie warto poznać. Usługi z zakresu monitoringu są stosowane zarówno przez firmy, jak i przez klientów prywatnych. Poza standardowym monitoringiem aut ciężarowych lub maszyn budowlanych nie zapominajmy o innowacyjnych rozwiązaniach, które dotyczą skutecznego monitoringu pojazdów osobowych. Niezawodne systemy odznaczają się z pewnością niezawodnością i wysoką wydajnością. Jakie zalety ma monitoring EMTRACK? Dlaczego warto na nas postawić? Kiedy wybrać oferowane przez nas rozwiązanie?

czytaj więcej >

Podstawowe funkcje monitoringu maszyn budowlanych

Monitoring maszyn budowlanych jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej profesjonalnej firmy, która korzysta ze specjalistycznych maszyn. Działanie monitoringu jest oparte na łatwym zasadach i cechuje się wieloma funkcjami, które warto poznać. Każdy odbiorca może znaleźć taki monitoring GPS, który dopasuje do swoich oczekiwań. 

czytaj więcej >

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o monitoringu GPS

Systemy monitoringu GPS są niezwykle cenione na rynku. Podstawową funkcjonalnością w tym wypadku jest śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym. Określenie pozycji samochodu pozwala obserwować to, z jaką prędkością się porusza, jaki jest status pracy kierowcy, czy nawet poziom paliwa w zbiorniku. Pamiętajmy o tym, że ten system jest popularny w wielu firmach.

czytaj więcej >

Co to jest telematyka?

Odpowiedzi na to pytanie możemy szukać w samej jej nazwie. To dlatego, że jest ona hybrydą telekomunikacji oraz informatyki. W zasadzie dla dopełnienia informacji należy dodać, że na nazwę składa się także automatyka. Termin ten wykrystalizował się w toku wciąż postępującego rozwoju obu tych dziedzin.

czytaj więcej >