Otwórz menu

Monitoring GPS łodzi

Wiele osób, firm oraz instytucji w naszym kraju korzysta z różnego rodzaju łodzi i innych jednostek wodnych. Są to najczęściej pojazdy specjalistyczne wykorzystywane przez wędkarzy, służby mundurowe, służbę ratowniczą oraz różnego rodzaju firmy i instytucje działające w różnych branżach. Nasz profesjonalny monitoring GPS do łodzi nadaje się do stosowania w przypadku motorówek, łodzi, kutrów, skuterów wodnych i innych jednostek wodnych. System ten spełnia wiele istotnych zadań praktycznych i jest ceniony przez jego użytkoników.

Skuteczne monitorowanie pozycji łodzi

Dzięki dostępnemu w naszej ofercie rozwiązaniu, jakim jest profesjonalny i wydajny oraz niezawodny system GPS do łodzi, każdy właściciel jednostki wodnej jest w stanie skutecznie lokalizować położenie swojej łodzi. Co więcej, system ten pozwala na wyznaczanie tras, zabezpieczanie łodzi przed kradzieżą, czy też nieautoryzowanym użytkowaniem przez niepowołane osoby. Oczywiście nasz system GPS do jachtu i innych jednostek wodnych to rozwiązanie przystosowane do użytkowania na wodzie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnej, wodoszczelnej obudowy z dodatkowymi ogniwami umożliwiającymi skuteczne zasilanie wykorzystywanego systemu. Dzięki temu nawet w przypadku częstego i intensywnego użytkowania nasz GPS do łodzi motorowej, jachtów i innych łodzi, będzie działać w sposób wydajny, skuteczny i niezawodny. Lokalizator jest odporny na szkodliwe działanie wody, uszkodzenia mechaniczne oraz wiele innych czynników powodujących szkody lub zniszczenie.

Bezproblemowe kontrolowanie istotnych parametrów jednostki wodnej

Dzięki naszemu systemowi obejmującemu monitoring jachtu lub innej jednostki pływającej możliwe jest skuteczne kontrolowanie wielu istotnych parametrów, takich jak na przykład prędkość osiągana przez łódź. Co więcej, użytkownicy naszego systemu GPS do łodzi mają możliwość ustalania granicy, do której jednostka wodna może dopłynąć. W przypadku jej przekroczenia, użytkownik zostanie powiadomiony w odpowiedni sposób (np. za pośrednictwem wiadomości SMS czy też e-mail). Bardzo dobrym pomysłem jest stosowanie lokalizatora w silnikach łodzi, ponieważ jednostki te są najczęstszymi celami złodziei.

Dodatkowe korzyści związane ze stosowaniem naszych systemów

Bardzo ważną wiadomością jest fakt, że firmy ubezpieczeniowe korzystnie patrzą na stosowanie wspomnianych wyżej systemów, a to wiąże się z niższymi kosztami polis ubezpieczeniowych. Do grona najważniejszych zalet i cech naszego rozwiązania można zaliczyć poniższe właściwości:

  • monitoring łodzi w trybie całodobowym,
  • praktyczna obudowa wodoodporna,
  • funkcje alarmowe,
  • archiwizowanie pokonanych tras,
  • kompaktowy rozmiar.

 

W swojej ofercie posiadamy między innymi następujące lokalizatory:

Formularz kontaktowy