Otwórz menu

Monitoring i lokalizator samochodów

Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalne usługi z zakresu monitoringu aut wykorzystywanych przez klientów indywidualnych oraz firmy działające w różnorodnych branżach. Oprócz standardowego monitoringu pojazdów ciężarowych czy też maszyn budowlanych nasi klienci mogą zdecydować się na skorzystanie z naszych innowacyjnych rozwiązań z zakresu skutecznego monitoringu samochodów osobowych. Profesjonalne systemy dostępne w naszej ofercie charakteryzują się dużą wydajnością oraz niezawodnością.

Profesjonalny monitoring samochodów prywatnych oraz firmowych

Opracowany przez nas monitoring aut osobowych zapewnia świetną ochronę przed różnymi kradzieżami czy też nadużyciami ze strony pracowników, którzy korzystają z pojazdów służbowych. Warto zaznaczyć, że nasz monitoring samochodów osobowych działa w oparciu o innowacyjne technologie, które umożliwiają przesyłanie wszelkich niezbędnych danych na bieżąco, w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że nasz monitoring samochodów służbowych zapewnia użytkownikom skuteczną kontrolę i pełny nadzór nad prywatnymi pojazdami czy też nad samochodami należącymi do firmowej floty. Można więc zauważyć, że oferowany przez nas lokalizator samochodów został stworzony z myślą o użytkownikach prywatnych, którzy chcą zabezpieczyć swoje samochody przed kradzieżą, jak również z myślą o firmach posiadających floty pojazdów osobowych, które są udostępniane do dyspozycji pracowników.

Skuteczne rozwiązania dla firm posiadających floty pojazdów

Oprócz zastosowań prywatnych oferowany przez nas monitoring samochodów jest wykorzystywany do zastosowań firmowych, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą usprawnić pracę swoich pojazdów. Nasze systemy można podłączać bezpośrednio do komputerów pokładowych samochodów, dzięki czemu możliwe jest nie tylko kontrolowanie zachowania kierowców, ale również odczytywanie wielu istotnych parametrów, takich jak między innymi:

  • przekraczanie prędkości i inne nadużycia,
  • poruszanie się w obrębie stref wyznaczonych przez użytkownika,
  • przekraczanie obrotów i innych parametrów jednostki napędowej,
  • zbyt wysoka temperatura oleju oraz powiadomienia o awariach.

Warto zapamiętać, że lokalizator auta oferowany przez naszą firmę umożliwia również analizowanie bardzo wielu innych parametrów pojazdów prywatnych czy też firmowych. Dzięki temu można dowiedzieć się wiele na temat jego eksploatacji czy też stanu technicznego bez konieczności kontaktu fizycznego z autem. Wystarczy tylko dostęp do komputera i naszego specjalistycznego oprogramowania.

 

W swojej ofercie posiadamy między innymi następujące lokalizatory:

Formularz kontaktowy